Кошик
21 відгук
Інтернет-магазин вишиванок для всієї сім'ї
+380
68
823-97-77
+380
66
823-97-77

ТЕ, ЧОГО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ПРО ВИШИВАНКУ. Частина ІІ.

ТЕ, ЧОГО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ПРО ВИШИВАНКУ. Частина ІІ.

У продовження попередьої теми про вишиванку додаємо ще порцію цікавинок.

....

     6. Кожному регіону України притаманний свій стиль та техніка вишивання, схема вишивки та орнаменти вишиванки суттєво можуть відрізнятися від регіону до регіону, що дозволяє нам ідентифікувати територіальну приналежність вишиванки.

      7. Вишиті сорочки були сильно заряджені емоційно, оскільки були вишиті саме жінками. Такі вишиванки символізують любов, вірність та добробут. Вишивання весільних сорочок молодими дівчатами - це ще одна з давніх хороших традицій, яка на жаль, не збережена сьогодні.

      8. Одні з найбільш оригінальних вишиванок це вишиванки з Борщова. ЇЇ особливість полягає в інтенсивному вишиванні рукавів та багате використання чорної нитки. Якщо ви, коли-небудь, матимете змогу відвідати Борщівський храм то зауважте унікальну ікону з Божою Дівицею, одягнену в таку вишиванку.

     9. Багато рукодільниць, що виготовляють аксесуари та прикраси для жінок, беруть натхнення, ідеї та орнаменти безпосередньо з найдавніших візерунків на вишитих сорочках наших предків, що додає ще більшої значущості їхнім шедеврам.

     10. Вишиті орнаменти стають все більш популярними, їх тепер використовують не тільки для оздоблення одягу, але й в інших сферах. Ми можемо простежувати вишиті орнаменти на сервізах, скатертинах, логотипах українських компанії, навіть власники автомобілів оздоблюють поверхні своїх авто накладанням вишитого орнаменту. До речі, популярність останнього тренду сягає далеко за межі України, розробники кажуть, що замовлення на авто-вишиванку надходять також з країн інших континентів. Традиційні вишиті візерунки тепер можна побачити і на людських тілах. Сміливі молоді українські патріоти тепер наважуються навіть на таке.

     Сподіваємось Вам було цікаво.

Інші статті