Кошик
21 відгук
Інтернет-магазин вишиванок для всієї сім'ї
+380
68
823-97-77
+380
66
823-97-77

Про нас

 

 

ПРО НАС

 

Раді вітати Вас на сайті інтернет-магазину «Світ вишиванок».


     «Світ Вишиванок» - це платформа для зустрічі народних майстринь та справжніх поціновувачів національних традицій та етнічного одягу.

     10-річний досвід роботи у сфері вишитого одягу допоміг напрацювати базу  неповторних вишиванок. У нас Ви знайдете як унікальні авторські роботи, так і вишиванки з традиційним орнаментом. 

     Вишитий одяг стає популярним не лише в Україні, але  і далеко поза її межами, і не лише серед українців, але і серед іноземців. Кожного року все більше дизайнерів національного та світового масштабу використовують у своїх рукотворах прекрасні орнаменти і несуть у світ моди ще більше самовираження, різноманіття та вишуканості.  Ми ж, у свою чергу, бажаємо донести до Вас все різноманіття багатого світу вишиванок та популяризувати вишиванку серед українців, тому, що це - модно, сміливо та свідомо!

     Співпраця з майстринями вишитого одягу дозволяє задовольнити будь-який смак та пошити вишиванку за Вашим унікальним дизайном.

     Ми завжди готові до співробітництва з новими постачальниками та майстринями, аби розширювати гаму етнічного одягу для наших клієнтів.

     Ми шануємо Вашу думку, тому завжди чекаємо на коментарі, відгуки та пропозиції. 

 

     Будьте з нами!