Нова Пошта

Безкоштовно при вартості замовлення від 4000 ₴.Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. При сумі замовлення понад 2000 грн - доставка безкоштовна! Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова пошта». Будь ласка, зверніть увагу: вибираючи оплату готівкою, ви не зможете скористатися платіжною карткою у відділенні "Нової пошти". Оплата замовлення можлива буде тільки готівкою. Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати паспорт! Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ві можете знайті на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

 УКРПОШТА

Безкоштовно при вартості замовлення від 4000 ₴.При доставці Укрпоштою ваше замовлення буде відправлене на наступний день після замовлення. Доставка Укрпоштою займає від 3 до 7 днів. Оплатити замовлення ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні "Укрпошта". Вартість послуг Укрпошти з переказу грошей за ваше замовлення становить: - до 2000 грн. - 8 грн + 2% від суми замовлення. - понад 2000 грн. - 8 грн + 1% від суми замовлення.

Способи оплати

  • Оплата картою Visa, Mastercard - WayForPay
  • ГОТІВКОВИЙ ПЛАТІЖГотівковий платіж Ви можете здійснювати при отриманні товару у відділеннях пошти обраної Вами. Оплата послуги "Готівковий розрахунок" згідно тарифів пошти.
  • БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОКВи можете здійснити оплату картками Visa/Mastercard або через банківський сервіс Приват24.

Додаткова інформація про доставку та оплату:

Доставка товару за кордон здійснюється згідно умов та тарифів наступних компаній:

- Укрпошта - з деталями можна ознайомитись тут.

- Міст Експрес - лише для США та Канади. Деталі за посиланням.