“Світ вишиванок” - у нас є вишиванка Вашої мрії!

 

Ласкаво просимо в інтернет-магазин ексклюзивних дизайнерських вишиванок “Світ вишиванок”! Ми раді кожному, хто завітав до нас у гості, адже піти з нашого сайту, не замовивши собі геть нічого - просто неможливо. Кожен вдячний відгук та, навіть, конструктивна критика робить нас кращими.

Для того, щоб ви, наші найкращі клієнти, почували себе комфортно на нашому сайті та з легкістю змогли вибрати та замовити необхідну річ, фахівці розробили максимально зручний інтерфейс сайту, наповнили його якісними світлинами та детальними описами до всіх товарів.

Сервіс в інтернет-магазині вишиванок повинен бути на найвищому рівні, адже вишиванка - це особлива для кожного українці річ. Намагаємось не просто популяризувати вишиванку, як річ, а популяризувати найкращі зразки українського етнічного одягу, який представлений лише декількома екземплярами. Увесь світ визнав феномен української вишиванки. Сьогодні її одягають визнані ікони стилю та, навіть, зірки Голлівуду. І хто сказав, що вишиванка не для “червоних доріжок”? Ще й як! Ми ж упевнені, що вишиванка доречна на будь-якому святі, якщо вона стильна, унікальна та куплена в інтернет-магазині вишиванок “Світ вишиванок”.

 

Найкраще - людям!

 

Гордість будь-якого інтернет-магазину - його розкішний та широкий асортимент. Тому, ми можемо похвалитись такою неймовірною розкішшю. Кожен з вас може переконатись у тому, що ми наполегливо працюємо над тим, щоб асортимент вишиванок на нашому сайті постійно оновлювався. “Світ вишиванок” - не безпосередній виробник вишиванок, котрі продаються тут, проте компанія володіє правами на продаж багатьох ексклюзивних колекцій вишиванок. Спеціалісти постійно проводять переговори з потенційними виробниками-партнерами, щоб кожен з вас міг знайти тут вишиванку своєї мрії. Перед тим, як підписати угоду про співпрацю, наші спеціалісти проводять тотальний контроль якості товару, що от-от надійде в продаж. Будьте певні, що тільки найякісніші та найунікальніші зразки етнічного одягу займають позиції в каталозі інтернет-магазину національного одягу “Світ вишиванок”.

Детальніше з асортиментом можна ознайомитись за допомогою зручного каталогу. Для Вашої зручності ми розділили його на кілька тематичних розділів. Зокрема, в продажі наступні категорії товарів:

  • Чоловічі вишиванки - ми зібрали найкращі моделі, орнаменти та поєднання кольорів, для того, щоб кожен українець почував себе мужнім патріотом та захисником рідної Батьківщини. В цьому розділі Ви можете замовити ексклюзивну вишиванку для кожного чоловіка. Тут знайдеться модель на будь-який смак, а таблиці розмірів краще за будь-яких консультантів допоможуть визначити правильний розмір.
  • Жіночі вишиванки - дорогі жінки, цей розділ стане вашим особистим раєм. Ми максимально трепетно підійшли до наповнення цього розділу. Стільки фасонів, кольорів та орнаментів ви не знайдете в жодному іншому інтернет-магазині. Ви можете купити жіночу вишиванку у більш буденному варіанті, а також більш святкову сукню. Помпезність кожної моделі підкреслюють індивідуальні для кожної вишиванки з цієї категорії риси: чи то широкі рукави, чи тендітні кутасики, чи цікавої форми горловина.
  • Парні вишиванки - улюблений розділ всіх закоханих пар. Українці - нація, яка заснована на любові, а справжню любов треба поєднати парними вишиванками від інтернет-магазину “Світ вишиванок”. Ви не залишитесь байдужими, адже однакові вишиванки подарують вашій парі єдність та гармонію.
  •  Дитячі вишиванки для хлопчиків - неймовірні моделі вишиванок для ваших дітей зібрано в цій категорії товарів нашого сайту. Крім ексклюзивних дитячих вишиванок для хлопчиків, в цей розділ ми помістили високоякісні хлопчакові сорочки, шаровари та костюми. Ваш малюк буде виглядати, як бравий українець у форматі міні.
  • Дитячі вишиванки для дівчаток - цей розділ присвячено дівчаткам, яким просто необхідно виглядати приголомшливо, особливо у вишиванці. Окрім вишиванок, до цієї категорії наші спеціалісти вмістили дівчачі вишиті блузки, спіднички та інші вишиті атрибути для маленьких україночок.
  • Етнічні аксесуари - в цьому розділі Ви можете оглянути та замовити унікальні дизайнерські аксесуари в етно стилі. Тільки актуальні та революційні рішення для Вас, дорогі клієнти.

Відкривши потрібний розділ, кожен з вас може зробити зважений вибір, а ми в найкоротший термін надішлемо Вам вишиванку, яка зігріє не тільки душу, а й тіло.

 

Завітайте до нас!

 

“Світ вишиванок” завжди радий новим клієнтам. Ми раді надсилати Вам унікальні вишиванки ручної роботи, про які Ви мріяли все життя. Спеціалісти розробили адекватну цінову політику, саме тому ексклюзивні етнічні речі стали ближчими до Вас. Обирайте максимально зручну для Вас службу доставки, а ми з радістю запакуємо посилку з неймовірним теплом для Вас!